технічна ізоляція

Застосування пінополіуретану в системі теплоізоляції

Застосування пінополіуретану в системі теплоізоляції

Як зробити так, щоб у будинку було тепло і при цьому витрати на оплату енергоресурсів були б мінімальними? Тим більше – це в тих умовах, коли ціни на енергоносії щодня ростуть як гриби після дощу. Просто, як у казці про дудочку і глечик: або одне або інше.

Проте, якщо серйозно підійти до питання розробки і монтажу ефективної системи енергозбереження, то неможливе стане можливим. Для запобігання витоку тепла необхідно організувати теплоізоляцію будівлі, огороджувальних конструкцій і всіх комунікацій. Важливу роль при цьому відіграє те, які матеріали ви виберете.

Найбільш популярним сьогодні є пінополіуретан. Він випускається в різній формі (листи, труби ППУ, плити, плівка тощо), завдяки чому цей матеріал можна використовувати при роботі з будь-якими поверхнями. Складні нестандартні конфігурації ізольованих об’єктів припускають застосування сучасного методу напилення. Технологічний процес нанесення пінополіуретанової суміші розроблений таким чином, що в результаті утворюється цілісна герметична поверхня. З плином часу на ній не утворюються тріщини, не виникають містки холоду.

Чому саме пінополіуретан, запитаєте ви? Адже існує безліч інших перевірених часом видів теплоізоляційних матеріалів.

Унікальні властивості пінополіуретану обумовлені його особливою закритою комірчастою структурою. Цей матеріал характеризується дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності від 0,019 до 0,04 Вт/м*К. Діапазон робочих температур, навпаки, досить широкий (від -100 до +150°С), що значно розширює сфери його застосування. Крім чудових теплоізолюючих властивостей це матеріал володіє чудовою здатністю поглинати шум і є відмінним гідроізолятором. Притому, що це – «дихаючий» матеріал, який відрізняється оптимальною паропроникністю, він не насичується зайвою вологою.

Пінополіуретан стійкий до впливу агресивних середовищ, винятком є лише концентровані кислоти і деякі розчинники. Важливо, що труби в ППУ ізоляції не схильні до корозії. На відміну від органічних ізоляційних матеріалів, мікроорганізми (цвіль) не мають на пінополіуретан будь-який вплив.

теплоизоляция пенополиуретаном

Екологічна безпека використання цього матеріалу підтверджується наявністю сертифіката. Економічна вигода, безумовно, очевидна. Адже, крім всіх перерахованих вище переваг, можна відзначити гарні характеристики: надійність і тривалий термін служби (близько 30-50років).


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017