технічна ізоляція

Чим краще утеплювати стіни зсередини

Для багатьох мешканців багатоквартирних будинків, особливо панельних, та й не тільки для них, утеплення зсередини є вельми актуальним. Як правило, для утеплення з внутрішньої сторони на стіни кріпиться механічним шляхом або наклеюється теплоізолятор типу пінополістиролу, який потім шпаклюється, і вже поверх нього виконується фінішна обробка приміщення.Однак такий спосіб утеплення тягне за собою нові проблеми, зокрема, конденсацію пара між ізоляцією і внутрішньою поверхнею стіни. Таким чином, протягом зимового періоду в стіні накопичується волога, яка за літо не встигає випаруватися. Через підвищену вологість стіни відбувається утворення цвілі і грибка, що погіршує санітарно-гігієнічні показники приміщення і може стати причиною захворювань.

Крім того, теплоізоляційний матеріал неможливо встановити в зоні примикання перекриття до зовнішньої стіни. Через це в місцях з’єднання стіни та перекриття відбувається утворення так званих “містків холоду”, через які відбувається великий витік тепла.

Враховуючи вищесказане, зрозуміло, наскільки важливо максимально щільне примикання теплоізоляційного матеріалу до стіни. А ще краще, якщо утеплювач буде утворювати зі стіною єдине ціле, щоб між утеплювачем і стіною не було ніяких зазорів і щілин. Тоді волога з приміщення не буде конденсуватися в проміжку між утеплювачем і стіною і стіна завжди буде сухою, що суттєво поліпшить санітарно-гігієнічні показники в приміщенні.

Вирішити всі ці завдання може тільки напилюваний пінополіуретан – він забезпечить ефективне утеплення зсередини. Він має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед всіх існуючих теплоізоляційних матеріалів, і до того ж пінополіуретан займає мінімум внутрішнього простору.
Пінополіуретан надійно прилипає до будь-яких поверхонь, тому його легко нанести на стелю для зменшення “містків холоду”. Спінюючись і полімеризуючись в точці нанесення, пінополіуретан утворює зі стіною єдине ціле, перекриваючи шлях руйнівній вологи.


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017