технічна ізоляція

Утеплення резервуарів та ємкостей

теплоізоляція ємкостей

Утеплення ємкостей та резервуарів – складне завдання, оскільки вони мають складну геометричну форму, відсутня можливість традиційного монтажу, температурні режими деколи накладають жорсткі обмеження на використання клейових складів. Використання рулонних мінераловатних утеплювачів з подальшою перетяжкою, призводить до великих тепловтрат, а термін служби такого утеплення вимірюється  парою трійкою років (враховуючи жорсткі перепади температур і постійне випадіння конденсату).

Тому єдиним економічно доцільним, а деколи і можливим є спосіб утеплення таких ємкостей методом напилення пінополіуретану (ППУ).

В більшості випадків особливих естетичних претензій до таких ємкостей немає, тому їх досить покрити звичайною фарбою, аби захистити пінополіуретан (ППУ) від ультрафіолетових променів.

З відомих на даний час теплоізоляційних матеріалів, пінополіуретан має найменший коефіцієнт теплопровідності: по теплоізоляційних властивостях він в 25 разів ефективніше за силікатну цеглу, в 4.5 рази – керамзитового гравію, в 2 рази – плит із скляного штапельного волокна та мінвати, в 1.5-1.7 рази – пінополістиролу.

Багатолітній зарубіжний і вітчизняний досвід показує, що ємкості в тепловій ізоляції з ППУ не мають альтернативи. Пінополіуретан – самий універсальний, постійно удосконалюваний полімерний матеріал, особливо ефективний для утеплення резервуарів та ємкостей, в яких циркулює холодоносій з температурою до мінус 200?С і теплоносій до плюс 160С.


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017