технічна ізоляція

Утеплення мансарди

утеплення мансарди

Для того, щоб захистити ваше горище і захистити будинок від несприятливих погодних умов та вологості, утеплення мансарди може бути виконане двома поширеними способами.

Утеплення мансарди (з вентильованим горищем)

Метод напилення пінополіуретану на горищі дуже часто залежить від проекту і дизайну вашого архітектора. У традиційному вентильованому горищі ізолюється стеля верхнього поверху від горищного приміщення. Напилення піни відбувається традиційним способом (як звичайний утеплювач) між лагами на підлозі або безпосередньо на робочу підлогу, якщо дане приміщення надалі не експлуатуватиметься. Остання частина горища лишається вільною від ізоляції і вентилюється через софіти і інші щілини в даху. Цей тип покрівельної системи є найбільш поширеним, але не є найбільш ефективним.

Утеплення мансарди (з не вентильованим горищем)

Такий дах вважається найбільш ефективним, пінополіуретан наноситься безпосередньо від  нижньої частини даху між лагами до конька, так само запінюється і фронтон. Ефективно запечатує весь горищний простір від будь-якого проникнення повітря.

До цього Ви вже, напевно, чули про цей метод «не вентильоване горище».
Традиційно, утеплення даху на горищі викликає багато суперечок в будівельній галузі, оскільки “стандартна” конструкція покрівлі (вентильована) і стандартні методи будівництва, вимагають, що б горище було вентильованим, для того щоб понизити вологість і проблеми в спекотні літні місяці і холодні зимові.
Проте вентильований горищний простір в літні місяці нагрівається до 40-60 градусів Цельсія. Відповідно в цей період неможливо його використовувати без кондиціонера або вентиляційних систем. Існує також можливість утворення вологи за рахунок конденсації в осінньо-зимовий сезон.

Застосовуючи напилення пінополіуретану безпосередньо на покрівлю знизу, ізолюється простір горища від екстремального тепла, яке утворюється від нагріву обшивки покрівлі. Високі і низькі температури більше не існують в мансарді, на горищі тепер стає пасивний простір будинку, в якому так само комфортно, як і в будь-якій іншій кімнаті будинку.

Деякі будівельники і дизайнери почнуть розказувати  Вам про те, що ця система не підходить тому, що дерево повинне дихати, і що покриття на даху тепер перегріється. Ця думка в корені не вірна. Проведений великий об’єм наукових досліджень по темі “дихання деревини”, основний вивід: «дихання деревини» шкідливе для неї. Так, більшість меблевих виробництв висушують в спеціальних печах дерево, перш ніж використовувати його у виробництві.

Виробники меблів стверджують, що якщо якому-небудь матеріалу з дерева дозволити “дихати” – це приведе до погіршення з часом його властивостей. Якщо в дереві залишити трохи вологи, то почнуться утворюватися тріщини і розколи. Виробники приймають додаткові запобіжні засоби, аби переконатися, що дерево є повністю захищене і в нього не попаде волога. Належним чином виготовлені меблі не матимуть цих проблем.
Саме тому ми фарбуємо наш будинок, і наші забори і все інше. Не пофарбований паркан за декілька років згниває, хоча він багато «дихає» . Покрівельна система, утеплена напиленням пінополіуретану, зменшує вживання енергії декількома способами. Втрати енергії з повітроводів, розташованих в мансарді. Менший перепад температур на верхньому і горищному поверхах. Проникнення теплого або холодного повітря через стелю також скорочене.

У стандартній системі ізоляції, утеплення стелі зменшує передачу тепла або холоду від горища в житлове приміщення (у літній або зимовий час відповідно). У літній час температура на горищі доходить до 60°С протягом дня. Велика частина цього тепла поступає в горищний простір декількома шляхами. По-перше, сонячна енергія нагріває обшивку покрівлі. Гаряча обшивка потім передає тепло на останнє покриття горища через провідність, конвекцію і променистий теплообмін, доводячи температуру горища в процесі теплообміну до високих температур.

При утепленні мансарди напиленням пінополіуретану, температура обшивки поверхні покрівлі не впливає на горищний простір і в приміщенні зберігаються комфортні і зручні умови.

Перевагами утеплення мансарди напиленням пінополіуретану є:

- Найменші витоки і втрати тепла, в порівнянні з традиційними матеріалами.

- Утеплювач легше і якісно нанести на покрівлю, ніж на стелю.

- Пил і дрібні частинки ізоляційних матеріалів не мігрують вниз в житловий простір.

- Посилюється каркас покрівлі, ефект сендвіч-панелі.

- Тести показують, що витрати на енергію на багато нижче, коли горище утеплене.

Якщо у Вас виникли питання, можливо Ви знайдете відповіді на них у розділі «Питання-відповідь»


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017