технічна ізоляція

Утеплення фасадів, утеплення фасаду будинку

На сьогоднішній день велику роль відіграє утеплення будинку, а саме утеплення фасаду та утеплення стін. Це впливає на підтримку нормального, а головне правильного мікроклімату в будинку. Та й утеплення будинку захищає приміщення від втрати тепла, яке необхідне в холодну і вогку погоду. Також ж утепливши фасад, в теплу пору року, ви отримаєте сто відсоткове зниження теплообміну, у результаті температура в будинку буде комфортною для вас. І відповідно, стіни вашого житла будуть захищені від появи грибка і цвілі. Ще одним величезним плюсом в утеплення стін, фасаду, є відмінна звукоізоляція, завдяки чому ви позбавитеся від надокучливого шуму і гучних звуків.

Тому перед тим, як починати проектування будинку чи його будівництво, просто необхідно добре подумати над питанням, як зберегти тепло в приміщенні, яке часто виходить через стіни, дах, підлогу. Так що, насамперед потрібно утеплити будинок, саме завдяки цьому ви уникните певних витрат, які ви використовуєте на опалення. Яким чином це відбувається? На це запитання відповідь знайти дуже просто, утеплення фасаду, утеплення стін, до мінімуму знижує втрату тепла, дає можливість встановити більш економні системи для опалення, у результаті ви отримуєте не тільки комфорт і затишок, але ще і піклуєтеся про екологію навколишнього середовища.

Адже не варто забувати, що економія в наш час дуже важлива, тому що ціни на електроенергію ростуть з кожним днем, та й навряд чи їх зростання коли-небудь зупиниться. Найцікавіше те, що зараз популярне не тільки утеплення фасадів, стін, в приватних будинках, але і в багатоповерхових будинках. За допомогою сьогоднішніх технологій, утеплювальні роботи проводяться в будь-яку пору року, і на будь-якій висоті.

Найчастіше утеплення будинків, утеплення їх фасадів і стін, викликає різнобічні думки, у виборі матеріалу та його виробника. Більшість вважає, що висока ціна – це знак якості, але, на жаль, частіше за все, це не так. Часто вітчизняний виробник, з більш низькою ціною якісніше, ніж допустимо, Туреччина або Китай. Адже не варто забувати, що в ціну імпортного виробника входять послуги посередника, доставка, розмитнення. Отже буває ще і так, коли людина купує товар невідомого виробника і не знайомої марки та за самою низькою ціною, тоді матеріал швидко виходить з ладу, і час його експлуатації значно зменшується.

Виходячи з цього, краще всього довіряти професіоналам, які знають свою справу, і мають великий досвід роботи. Таким фахівцям відомі всі технології виконання роботи, а також, якість використовуваних матеріалів, за яку вони несуть відповідальність.

Сьогодні, досить актуальне утеплення фасадів та утеплення стін так званим «мокрим фасадом». Суть цієї технології така, до стіни будинку прикріплюються спеціальні плити, матеріал може бути найрізноманітніший, починаючи з пінопласту і закінчуючи скловолокном, все це клеїтися на спеціальний клейкий склад, який витримує будь-які погодні умови.

Далі, плита фіксується пластиковими дюбелями, і зверху покривається штукатуркою, але не звичайною, а декоративною. Для того, що б ця сама, декоративна штукатурка трималася довго, поверхню утеплювальної плити, спеціально армують спільно з рідким розчином клею – склосітка. Далі все в ваших руках, ви завжди зможете підібрати на свій смак, як фактуру самої декоративної штукатурки, так і її колір.

Так що утеплення будинку, його фасаду та стін, дає не тільки відмінний ефект теплозбереження, але ще і робить ваш будинок гарним і затишним із зовнішнього боку.


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017