технічна ізоляція

Утеплення будинку своїми руками

Утеплення будинку своїми руками

Перш ніж утеплювати свій будинок, потрібно визначитися з вибором матеріалу, тому що процес утеплення дуже трудомісткий і до нього потрібно поставитися з усією відповідальністю. Раніше для утеплення стін вдавалися до методу збільшення товщини самої стіни, але з появою нових удосконалених технологій і матеріалів, більше немає потреби використовувати старі методи.

Сучасні теплоізолюючі матеріали мають низьку теплопровідність і високу морозостійкість, легкі за вагою. Ці матеріали застосовують не тільки при ремонті існуючих будівель, але і при будівництві нових. Застосування нових матеріалів дозволяє скоротити тепловтрати і кошти на його обігрів.

Завдяки використанню теплоізоляції, відпадає можливість впливу атмосферних опадів і перепадів температур, а це в свою чергу, збільшує сам термін експлуатації матеріалів. У роботі з утеплення будинків дуже важлива якість виконання. Якщо порушити технологію, то проблем не уникнути. Може утворитися грибковий наліт, містки холоду, намокання стін. Це спричинить за собою зниження ефекту від проведених робіт, зменшення терміну служби утеплювача і самої будівлі, до додаткових витрат. Втрата тепла відбувається через віконні отвори і через самі стіни. Чим більше площа стін, тим значніше відбувається втрата тепла.

Перед тим, як приступити до утеплення будинку, потрібно виконати ряд важливих заходів:

- Потрібно обстежити будівлю, щоб уникнути «містків холоду», через які відбувається висока тепловіддача. Можна звернутися до фахівців, які допоможуть виявити такі зони. Потрібно звертати увагу на ті ділянки, де відбувається з’єднання різних елементів будівельних конструкцій;

- Потрібно визначитися зі способом утеплення будівлі. Утеплення приміщення можна робити як зовні, так і всередині. Якщо проводити утеплення стін всередині будівлі, то цей процес технічно простіше. Але у цього методу є деякі недоліки, такі як скорочення площі приміщення, нагромадження на стінах конденсату водяної пари, де може з’явитися цвіль і грибок. А також під впливом різних температур стіни поступово піддаються руйнуванню.

Якщо ви зберетеся утеплити фасад будинку, то плюсів від цього методу набагато більше. Стіни не будуть піддаватися добовим і сезонним коливанням температур, опадам, що є головною причиною, через яку руйнуються стіни. Грибковий наліт утворюватися не буде, так само не буде випадати конденсат. Виключено намокання, так як точка роси буде винесена за конструкцію стіни.

Завдяки утепленню будівлі та захисту від впливу навколишнього середовища підвищується звукоізоляція будівлі.

Існує кілька видів зовнішнього методу утеплення будівель.
Принцип «сендвіч» передбачає розподіл утеплювача між зовнішньою стіною і внутрішньою. Дуже поширені тришарові сендвіч панелі, в яких утеплювач знаходиться всередині. Такий метод застосовують для нового будівництва і вже готових будинків.

«Мокрий» метод являє собою оштукатурювання будівлі. Відрізняється міцністю і довговічністю. Для вибору методу утеплення потрібно враховувати ряд важливих факторів: умови експлуатування системи, вітрове навантаження, коливання температури в залежності від сезону, кількість опадів. В іншому випадку, можна зіткнутися з дуже серйозними проблемами, пов’язаними з утворенням конденсату, поганою теплоізоляцією і швидким зносом матеріалу. Для розробки систем утеплення, краще звернутися до професіоналів, щоб у майбутньому уникнути негативних наслідків.


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017