технічна ізоляція

Теплова ізоляція трубопроводів

Якісна теплова ізоляція трубопроводів – одна з найважливіших умов ефективності енергозбереження та зниження витрат на опалення приміщень. Значна частина території України розташована в природних зонах з дуже жорсткими, несприятливими кліматичними умовами.

теплова ізоляція трубопроводів

У зв’язку з цим гостро постає питання опалення будинків та енергозбереження. Безперебійна робота водопроводу та каналізаційної системи незалежно від пори року і погодних умов можлива тільки за умови якісної теплової ізоляції труб.

У промисловості якісна теплова ізоляція трубопроводів підвищує ефективність і безпеку виробництва, а також дозволяє використовувати обладнання менших потужностей і розмірів, що, в свою чергу, також призводить до економії енергоресурсів.

Завдання теплоізоляційних матеріалів полягає в тому, щоб надійно захистити поверхню труб і трубопроводів у різних умовах експлуатації і відповідно до їх функцій. Поверхню труб холодного водопостачання, кондиціонування та холодильного обладнання необхідно захистити від утворення конденсату, який веде до появи корозії. Труби гарячого водопостачання потребують теплоізоляції, яка дозволить знизити теплові втрати та експлуатаційні витрати. В обох випадках на тепловій ізоляції труб лежить завдання підтримувати температуру води в трубах в заданому температурному діапазоні, щоб не допустити зростання енергоспоживання.

Якісна теплова ізоляція трубопроводу виконує одночасно і функцію шумоізоляції, оскільки нейтралізує шумові ефекти, що виникають при перепадах тиску всередині труб.

Базальтове волокно

Вироби на основі базальтового волокна являють собою один з найефективніших способів теплової ізоляції трубопроводів. Базальтове волокно зберігає свої фізико-механічні властивості навіть при різких перепадах температур: воно стійке до дії ультрафіолету, не схильне до грибку і цвілі. Тому ізоляція труб з базальтового волокна ефективна і на відкритому повітрі, наприклад, при теплоізоляції зовнішнього трубопроводу. Крім того, базальтове волокно є негорючим і, отже, безпечним матеріалом, що дає широкі можливості для його застосування в конструкціях з підвищеними вимогами. Низький коефіцієнт теплопровідності базальтового волокна робить теплоізоляцію труб з його використанням дуже економічною. Стійкість до впливів вібрації та інші перераховані властивості базальтового волокна роблять цей матеріал надзвичайно надійним і довговічним. Середній термін експлуатації утеплювача на основі базальтового волокна – 30 років.

Різні види теплоізоляції (плити, мати) на основі базальтового волокна використовуються для ізоляції:

  • Труб і фасонних частин технологічних трубопроводів
  • Стін і покрівлі технологічних ємностей і резервуарів
  • Котлів електростанцій і димових труб
  • Обладнання для газоочищення та електрофільтрів
  • Повітроводів і газоводів

Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017