технічна ізоляція

Пінополіуретан в якості декору фасаду

Пінополіуретан в якості декору фасаду

Сьогодні пінополіуретан став одним з актуальних матеріалів для проведення оздоблювальних робіт та створення різноманітних декоративних елементів. Також суттєво посилився техногенний вплив навколишнього середовища на фасади будівель, в першу чергу від випромінювань і шкідливих викидів різних речовин і газів страждають елементи ліпнини та інші декоративні деталі. Так що на зміну традиційним матеріалам – гіпсу, дереву, каменю приходять матеріали сучасні. Найуспішнішим за можливостями протистояти шкідливим впливам, а значить, і самим вдалим вибором для виготовлення ліпнини є пінополіуретан.

Спінений поліуретан винайшли в СРСР ще в 30-х роках минулого століття, він відразу ж призначався для створення різних форм декору в будівництві. Цьому матеріалу вдається ідеально імітувати класичну ліпнину. Висока щільність цього матеріалу дозволяє декоративним елементам витримувати серйозний механічний вплив, він простий і легкий у користуванні, монтажі, його можна легко реставрувати.

Властивості пінополіуретану протистояти вологі і перепадам температури пояснюються способом його виробництва: спінення поліуретану створює особливу ніздрювату структуру матеріалу, при цьому вічка утворюються закритими, а отже, не пропускають і не вбирають вологи. Так що декор з пінополіуретану, крім того, що утеплює фасад, ще й захищає його від води.

Крім того, на відміну від традиційних методів ліпнини, спінений поліуретан ніколи не тріскається завдяки своїй ніздрюватій структурі.

Відрізняється цей матеріал і невеликою вагою, тому його нескладно транспортувати й монтувати. Так що декор фасаду з пінополіуретанових деталей – один з кращих виборів для прикраси будинку.


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017