технічна ізоляція

Пінополіуретан – для найважчих випадків…

пінополіуретани

Вираз з 70-х: «черевики на манній каші». Ні, не в тому сенсі, що «каші їсти просять». Просто перші поліуретани, з якими масово зіткнувся споживач, використовувалися в якості матеріалу для підошов. А таке прізвисько отримали за характерний жовтуватий відтінок.

Пінополіуретани або ППУ – легкі, проте міцні речовини групи пінопластів, виробляються з поліуретанів. Властивості – дуже низька теплопровідність, мала паропроникність і дуже висока адгезія до всього – до деревини, паперу, металу, штукатурки, руберойду і т.д.

Бувають багатокомпонентні технології отримання. Так отримують самотвердіючий пінополіуретан. Прикладом однокомпонентного складу, що твердіє з допомогою волого повітря, служить усім знайома монтажна піна.

На Заході т.зв. жорсткі пінополіуретани широко поширені в якості будівельного матеріалу. В Україні велику популярність в останні роки набули системи напилюваних ізоціануратів – хімічних сполук, що утворюють монолітне (безшовне) теплоізоляційне покриття на великих площах. Також напилювані безшовні покриття незамінні на поверхнях зі складним рельєфом.

Пінополіуретан

Такий результат досягається змішуванням двох компонентів при їх одночасному нанесенні на поверхню. Зовні технологія напилення схожа на технологію фарбування поверхні пульверизатором. Затвердіння покриття займає від 10 до 40 секунд. Напилювання може наноситися неодноразово, чим досягається розрахункова товщина покриття.

поліуретан

Для порівняння наведемо товщину матеріалів, що забезпечують аналогічні теплоізоляційні характеристики:

  • Пінополіуретан – 30 мм;
  • Пробка – 50 мм;
  • Мінераловатні плити – 60 мм;
  • Пінобетон – 250 мм;
  • Цегляна кладка – 450 мм.

Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017