технічна ізоляція

Тонкощі ізоляції паро- та трубопроводів

Ізоляція трубопроводів (ізоляція паропроводів)

Кліматичні особливості України є такими, що часто доводиться витрачати великі кошти на опалювання будівель і збереження в них тепла. Українська економіка розвивається сьогодні в напрямку економії паливо-енергетичних ресурсів. Один із вдалих варіантів вирішення проблеми збереження тепла – ізоляція трубопроводів (ізоляція паропроводів).

Вона полягає у відокремленні одного теплопровідного від іншого. Для цього використовуються блокуючі проведення тепла матеріали. При виборі оптимальних ізоляційних матеріалів необхідно враховувати наступні параметри:

• щільність;

• стискуваність;

• теплопровідність;

• паронепроникність;

• негорючість;

• здатність водовідштовхування;

• водопоглинаючі властивості;

• звукоізоляційні характеристики.

При виконанні ізоляції трубопроводів, паропроводів та теплоізоляції резервуарів, переслідується основне завдання: надійний і тривалий захист ізольованих поверхонь. Однак вимоги до теплоізоляційних матеріалів можуть варіюватися залежно від умов експлуатації.

Ізоляція трубопроводів холодного водопостачання, кондиціонування та холодильного обладнання проводиться з метою запобігти утворенню конденсату і появі корозії. Якщо ж виконуються роботи з гарячими трубопроводами, завдання ставляться інші: знизити тепловтрати і зробити систему опалення економічною. Крім того, ізоляція трубопроводів служить для гасіння небажаних шумових ефектів, що неминуче виникають у випадках перепаду тиску всередині труб.

Для ізоляції трубопроводів, паропроводів та теплоізоляції резервуарів використовуються мінераловатні циліндри і мати або циліндри з базальтового волокна, які може покривати кожух з алюмінію.

Наші циліндри, виготовлені з мінеральної вати, дозволяють здійснювати ефективну ізоляцію трубопроводів та ізоляцію паропроводів. Крім інших переваг, ці циліндри зручно і легко монтувати. Для ізоляції трубопроводів і паропроводів можуть використовуватися: мат ламельний, прошивний мат, циліндр з базальтового волокна. Щоб досягти більш високого рівня теплоізоляції, ми покриваємо мати алюмінієвою фольгою або кожухом з алюмінію. Для кріплення матів успішно застосовуються дріт, алюмінієвий скотч, монтажні хомути.

Мат ламельний застосовується для ізоляції трубопроводів різного діаметру, тепло-і пароізоляції повітроводів, використовується при температурі ізольованих поверхонь до 250 градусів. Він виготовляється зі смуг мінеральних волокон, які кріпляться клеєм до армованої фольги. Мат ламельний відрізняється високою міцністю на стиск і малою деформацією під час монтажу.

Прошивний мат застосовується для ізоляції вентиляційних каналів і трубопроводів. Він являє собою негорючий тепло-і звукоізоляційний матеріал, виготовлений з мінеральної вати. Іноді прошивний мат виготовляють з обкладкою алюмінієвою фольгою. Жорсткість ізоляції надає оцинкована сталева сітка, яка пришивається до мату сталевим дротом.

Циліндр з мінеральної вати або з базальтового волокна, застосовується для промислових трубопроводів (паропроводів) на об’єктах різних галузей господарства. З метою економії енергії, найбільш дієвим способом є скорочення втрат тепла, шляхом ізоляції трубопроводів та ізоляції паропроводів.

Якщо у вас виникли питання з приводу теплоізоляції паропроводу або трубопроводу, зателефонуйте за телефоном вказаним на сторінці контакти. Консультація безкоштовна.

До нас:

ізоляція трубопроводів

Після нас:

ізоляція паропроводів

Звертайтеся!


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017