технічна ізоляція

Гідроізоляція та її види

Який на сьогоднішній день ринок гідроізоляції? Він широкий і багатогранний. Гідроізоляція розділилася на види, групи та напрямки. Почнемо з видів, їх теж на сьогоднішній день багато. Розглянемо основні з них.

Рулонна гідроізоляція, представлена як сучасними матеріалами, так і примітивними, такими як руберойд. Так, такий атавізм і до сьогодні активно використовується в якості гідроізоляції, незважаючи на нові назви як “наплавляйка” і.т.д. Гідроізоляція так званої проникаючої дії або гідроізоляція на цементній основі. Даний вид гідроізоляції дуже специфічний і має вузьку область використання. І нарешті, мастикова гідроізоляція. Багато фахівців вважають даний вид гідроізоляції найбільш універсальним на сьогоднішній день.

Давайте разом розберемося, в чому ж її універсальність. По-перше, область її застосування значно перевищує області застосування вище вказаних видів. Мастикова гідроізоляція працює як всередині приміщень, на таких ділянках як гідроізоляція сантехнічних зон і приміщень, так і зовні, гідроізоляція фундаментів, терас, ремонт покрівлі й іноді навіть фасадів. Це лише основні області застосування мастикової гідроізоляції.

По-друге, простота та універсальність нанесення даного виду ізоляції. У своїй більшості мастикова гідроізоляція представлена як однокомпонентний матеріал. Це говорить про те, що матеріал практично готовий до нанесення. Саме ж нанесення, є універсальним з наступних причин.

У мастикової гідроізоляції грецького виробника Гіпердесмо, існує вбудована система якості, що є перевагою. На малі площі гідроізоляція наноситься валиками, кистями і рохлями. На великі площі мастикову гідроізоляцію, як правило, наносять спеціальним обладнанням. По-третє, мастикова гідроізоляція може працювати як ремонтний склад, на вже існуючій гідроізоляції.

Ці основні моменти і явні переваги, виводять мастикову гідроізоляцію в універсальні лідери. Тепер вибір за Вами.


Якісна ппу ізоляція труб може бути виконана нами в таких містах: Алчевськ, Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Кременчук, Луцьк, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Мукачеве, Нікополь, Миколаїв, Новомосковськ, Одеса, Полтава, Первомайськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів і в решті населених пунктах України

© 2009-2017